Kotły dwufunkcyjne (Combi)

ATAG oferuje szeroką gamę kotłów dwufunkcyjnych w zakresie mocy od 20kW do 51kW. Wszystkie modele posiadają wiele opcji kominowych.


Seria A

Dwufunkcyjny kocioł z wymiennikiem płytowym dla c.w.u. Zapewnia maksymalną oszczędność miejsca przy zachowaniu wysokiego komfortu ciepłej wody. Wodoszczelna obudowa która się nie nagrzewa pozwala zabudować kocioł w łazience czy w szafce w kuchni. Kocioł z zamkniętą komorą spalania nie wymaga wentylacji pomieszczenia.

Model A244EC zwycięzca Holenderskiego testu konsumenckiego 2009!


Seria Q

Najwyższy komfort ciepłej wody. Dzięki zintegrowanemu miedzianemu wymiennikowi c.w.u. z buforem, dostęp do ciepłej wody jest natychmiastowy i w dużej ilości. Elektronicznie sterowana pompa zapewnia najwyższy stopień efektywności w odzysku ciepła ze spalin nawet w trakcie przygotowania c.w.u.
Możliwość współpracy z wieloma regulatorami: MadQ, BrainQ, BrainZ, możliwość komunikacji OpenTherm, styk bezpotencjałowy, sterowanie 230V~.
Wszystkie kotły ATAG posiadają najwyższą wydajność na rynku Europejskim przy zachowaniu najniższej emisji zanieczyszczeń.